member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

MENÜ

Ekibimiz

Yolculuğumuz 2015 yılında İstanbul’da hem şehrin içinde hem de doğa içerisinde olan, manzaralı, havadar, geniş salonlu, ahşap dokulu, konaklama imkanı olan ev sıcaklığında bir meditasyon ve yaşam merkezinin olması Aşk’ımız ile başladı.

4 yıldır 4000’i aşkın dostumuzu çalışmalarımız ile buluşturduk. Bir çok farklı konseptte meditasyon workshopları, nefes teknikleri ve transformal nefes çalışmaları, bireysel ve grup terapi çalışmaları, sertifikalı eğitimler, dönüştürücü inziva ve zen kampları, tasavvuf sohbetleri ve son olarakta yoga ve pilates programımız ile hafta içi ve hafta sonu içimizdeki paylaşma Aşk’ı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sachet Umut Kaya

2000 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1983 yılında kurulmuş olan aile şirketinde mühendis olarak iş hayatına başladı. 2001-2002 yıllarında kurumsal deneyim için Gıpta Group’da Metal Ürünler Bölümü Müdürlüğü yaptıktan sonra aile şirketinde yöneticilik hayatına başladı. Halen Kaya Yüzey İşlemleri şirketinde kurucu ortak olarak aktif çalışma hayatına devam ediyor.

Çalışma hayatının ilk yıllarında kalıcı başarının sadece bilgi ve eğitimle gelmediği, içsel bir rehberlik ve ön sezinin başarı için çok önemli olduğunu fark etmesi, onun kişisel gelişim yolculuğunun başlamasına neden oldu. Yöneticilik hayatının ilk yıllarında farklı enerji terapistlikleri, sezgisel koçluk, bilinçaltı eğitimi, regresyon eğitmenliği gibi çalışmalarla yoğun iş hayatını içsel deneyimlerle dengeledi.

2008 yılında yoga ile tanıştı, iki yıl düzenli olarak devam eden bu süreç sonucunda, hayatı daha büyük bir farkındalık ve içsel huzurla yaşamak için meditasyona yöneldi. 2011 ve 2012 yıllarında, katıldığı birçok meditasyon kampının ardından Osho Meditasyon Eğitmenliği sürecini tamamladı.

Meditasyonla gelen farkındalık ve sezgisel gelişimin, kurumsal iş hayatına ve günlük hayata etkilerini kendi de bizzat deneyimlediği yoğun bir sürecin ardından 2015 yılında, deneyimlerini paylaşarak içsel yolculuğunda ilerlemek için Osho Meditation Center İstanbul’da kurucu ortak olarak eğitmenlik ve rehberlik hayatına başladı.

Bir yandan verdiği eğitimlerle bireysel dönüşüm yolculuğunda kendini geliştirmeye devam ederken bir yandan da Dans Terapi, Beden Terapi, Yaşam Koçluğu, Access Bars gibi eğitimlerle kişisel gelişimini destekledi.

2015 yılında başlayan, eğitim ve araştırmalarla devam eden ve çok önem verdiği nefes farkındalığı yolculuğunda, Transformal Nefes Koçluğu ve Grup Liderliği Eğitimini de 2019 yılında tamamladı. Yine aynı yıl daha geniş kitlelerle bu yolculuğu paylaşmak için, kişisel dönüşüm hizmetleri ve danışmanlığı sunduğu Zenin Wellness & Meditation’da kurucu ortak oldu.

Kişinin varoluş amacına ulaşması ve gerçek tatmini yaşaması için; fiziksel, duygusal, mental olarak kendini güçlendirmesi ve başarılarını sahiplenerek özgüvenini arttırması konusunu, çalışmalarında ilke edindi. 7 Yıllık eğitmenlik sürecinde 100’lerce çalışma organize etti ve eğitmenlik yaptı, bu çalışmalarda 1000’lerce insana dokundu.

Halen, sinir bilim ve beyin sağlığı konusundaki eğitim ve araştırmalarına devam ederken, yoğun bilimsel gerçeklik ve spiritüel deneyim üzerine kurulu farklı konseptlerdeki bütünsel çalışmalarla ve birebir seanslarla da insanların kendi gerçekliğini bulma yolculuğunda onlara destek olmaya devam ediyor.

Uzmanlık Alanları:

Transformal Nefes® Koçu & Grup Lideri
Osho Meditasyon Eğitmeni
Usui Reiki & Kundalini Reiki Uygulayıcısı & Eğitmeni
Regresyon & Bilinçaltı Terapisti
Mindfullness Eğitmeni

Sachet Umut Kaya'nın Instagramı

Sachet Umut Kaya
Amarta İpek Kaya

Amarta İpek Kaya

Okumayı öğrendiğinden beri en yakın arkadaşları kitapları oldu. Günlük yaşamın ötesindeki heyecan dolu bir dünyaya kitaplar aracılığıyla katıldı. Ortaokulda keşfettiği Bilim ve Teknik dergisi, asıl heyecanın bilgide yattığını anlamasını sağladı. Okudukça, görünenin ötesinde bir dünya olduğunu ve bu dünyanın ne kadar harika olduğunu fark etti. Yaşadığı içsel farkındalıklarla spritüal dünyanın aslında buzdağının suyun altındaki kısmı olduğunu anladı ve bu alanda eğitimler aldı. 
Lisedeyken lisanslı voleybolcuyken ve üniversite yıllarında bir ajansa bağlı mankenlik ve fotomodellik yaparken de kitaplarının eşliğinden hiç eksik kalmadı. TRT’de seslendirme yaptığı bir çocuk programı Avrupa’da 2 kez birincilik aldı. Daha sonra kariyerine uçuş hostesliği yaparak devam etti, bu süreçte bir çok farklı ülke, kültür & coğrafyayı yakından tanıyıp deneyimleme fırsatı buldu.  
Meditasyonun, kişinin içsel yolculuğunda harika bir rehber olduğunun bilinciyle 2015’de Osho Meditation Center İstanbul’da ortak kurucu eğitmen olarak bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya başladı. Bilinçli farkındalığın ve içsel yolculuğun , insan hayatında harika dönüşümlere yol açtığını, bunun için birden fazla  ‘’YOL’’un olduğunun bilgisiyle eğitimler almaya devam etti. Kişinin içine yönelmeden önce bedeninin farkında olması gerektiği inancı ile Dans Terapi ve Beden Terapi eğitimleri aldı. İnsanın bedeniyle barışık olmasının, bedenini özgürce ve sağlıklı kullanmasının ruhsal gelişimindeki tıkanıklıkların önünü açtığını , bu eğitimlerde bireysel olarak deneyimledi. Transformal Nefes’le tanışınca, bedenin ve ruhun bağının daha da farkına vardı.
2019 yılında Zen-in Welness & Meditation ‘da yine ortak kurucu eğitmen olarak ‘alet çantam’ dediği aldığı eğitimleri ve deneyimlerini, hayatlarına fark katmak ve kendi potansiyellerini tam olarak kullanmak isteyenlerle paylaşmaya başladı.
Hala en yakın arkadaşları olarak kitaplarını gördüğü hayatına, bireysel seanslar ve grup çalışmaları yaparak devam ediyor.

UZMANLIK ALANLARI
Meditasyon Eğitmenliği
Transformal Nefes
Usui – Kundalini - Zen Reiki Master
Dans Terapi 
Aile Dizimi
Theta Healing Eğitmenliği
Bilinçaltı Uzmanlığı
Pleiades Meditasyon Uygulayıcılığı
Regresyon
Şamanizm

Fulya Vural

Zen; düşüncelerini belirli bir şey üzerinde tutarak ona dışarıdan bir gözle bakan bir meditasyon biçimidir. Zen’de kişi yoğunlaştığı şey ile özdeşleşmez sadece izler.

Zen-in içsel gözlemi temsil eder. Kişi; bedenini, duygularını ve düşüncelerini izler onlar üzerinde yoğun bir farkındalık geliştirir ve özünde onları izleyebilen, derindeki ruhani parçası ile buluşur.

Biz Zenin olarak kişilerin kendi içsel yolculuklarında özel deneyimler yaşayabilmeleri için onlara alan açmayı ve onları desteklemeyi misyon edindik.

Deneyim yaşayana kadar her şey bir varsayımdır. Deneyimlediğinde o artık senin gerçekliğin olur!

Fulya Vural
X

X

Zen; düşüncelerini belirli bir şey üzerinde tutarak ona dışarıdan bir gözle bakan bir meditasyon biçimidir. Zen’de kişi yoğunlaştığı şey ile özdeşleşmez sadece izler.

Zen-in içsel gözlemi temsil eder. Kişi; bedenini, duygularını ve düşüncelerini izler onlar üzerinde yoğun bir farkındalık geliştirir ve özünde onları izleyebilen, derindeki ruhani parçası ile buluşur.

Biz Zenin olarak kişilerin kendi içsel yolculuklarında özel deneyimler yaşayabilmeleri için onlara alan açmayı ve onları desteklemeyi misyon edindik.

Deneyim yaşayana kadar her şey bir varsayımdır. Deneyimlediğinde o artık senin gerçekliğin olur!

Ekibimiz