member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

Hakkımızda

Yolculuğumuz 2015 yılında İstanbul’da hem şehrin içinde hem de doğa içerisinde olan, manzaralı, havadar, geniş salonlu, ahşap dokulu, konaklama imkanı olan ev sıcaklığında bir meditasyon ve yaşam merkezinin olması Aşk’ımız ile başladı.

9 yıldır 4000’i aşkın dostumuzu çalışmalarımız ile buluşturduk. Bir çok farklı konseptte meditasyon workshopları, nefes teknikleri ve transformal nefes çalışmaları, bireysel ve grup terapi çalışmaları, sertifikalı eğitimler, dönüştürücü inziva ve zen kampları, tasavvuf sohbetleri ve son olarakta yoga ve pilates programımız ile hafta içi ve hafta sonu içimizdeki paylaşma Aşk’ı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Zen; düşüncelerini belirli bir şey üzerinde tutarak ona dışarıdan bir gözle bakan bir meditasyon biçimidir. Zen’de kişi yoğunlaştığı şey ile özdeşleşmez sadece izler.

Zen-in içsel gözlemi temsil eder. Kişi; bedenini, duygularını ve düşüncelerini izler onlar üzerinde yoğun bir farkındalık geliştirir ve özünde onları izleyebilen, derindeki ruhani parçası ile buluşur.

Biz Zenin olarak kişilerin kendi içsel yolculuklarında özel deneyimler yaşayabilmeleri için onlara alan açmayı ve onları desteklemeyi misyon edindik.

Deneyim yaşayana kadar her şey bir varsayımdır. Deneyimlediğinde o artık senin gerçekliğin olur!

Misyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Bütünsel bir yaşam merkezi olarak; insanın bedenen zihnen ve ruhen ihtiyaç duyabileceği çeşitli uygulamaları her geçen gün daha da genişleterek bünyemizde bulundurmaya devam etmek.

Bilimin ışığı ve mistizmin bilgeliği ile geniş kitleleri ihtiyaç duyabilecekleri her konuda desteklemek.

Hakkımızda