member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

Meditasyon

YÜKSEK ENERJİ VE MANYETİZMA OLUŞTURMA

30 Haziran Pazar 10:30 – 17:30

Eğitmen: Sachet Umut Kaya

Yer: Zenin Rumeli Hisarı

Bilgi: 0542 359 07 00

 

Yüksek bir enerji ile kastedilen şey bedenden yayılan ve Hertz cinsinden ölçülebilen frekanstır. Bu enerji aynı zamanda duygusal zeka, empati yeteneği yani hislerimiz tarafından da algılanır.

Bu çalışma bedenin enerjisini yani frekansını nasıl yüksek tutacağımızı ve güçlü bir çekim alanı (elektromanyetik alan) oluşturacağımızı harika bilgiler ve tekniklerle bize hem öğretecek hem de deneyimletecek.

Bazı insanların şeytan tüyü olduğunu düşünürüz. Bu aslında farklı bir aura yani enerji alanına sahip olmalarından kaynaklanır. İnsanlar onlara çekilirler. Bu kişilerin ortak özelliği 3. Çakrada güçlü olmalarıdır. Yani altı dolu bir özgüvene ve kendilerini sakınmadan ortaya koyabilme cesaretine sahiptirler.

Girdikleri ortamlarda yabancılık çekmezler, çekinmeden hareket ederler. Burada ana konu belirsizlik içinde rahat olmaları ve kendilerini içe kapatmamalarıdır. Tüm bu duygu ve düşünce durumlarını derinlemesine öğrenilmek ve doğru pratiklerle güçlendirilmek mümkündür.

Birbirinden özel çalışmalara ev sahipliği yapan Zenin’le tanışmak için harika bir fırsat. Çalışmamız güzel bir kahvaltı ve sosyal enerjiyle başlıyor olacak, sonrasında da hız kesmeden devam edecek. Başlamak ve tanışmak için harika bir fırsat.

Eğer hissedebiliyorsam, baktığım yerde gördüğüm şey 3 boyutlu gördüklerimin ötesinde, enerjisel olarak da bir şeyler içerir.

Bir insanın iç güzelliği yani içsel enerjisi her zaman aurasına yayılır yani bedeninin etrafında algılanır. Sezgi merkezimizde bu enerjiyi algılamamızı sağlar.

Bu yüzden bazı insanlara karşı farkında olmadan enerjetik bir çekim hissederiz. Bu çekim genellikle üç şekilde hissedilir. Biri kadın ve erkek arasındaki - ve + kutupların doğal çekimidir.

Bir diğeri de yüksek enerjiye sahip birisi güçlü bir frekansı yayar, doğal olarak güçlü bir manyetizma ve çekim alanı oluşturur. Biz de ona çekiliriz.

Bir de bize uyumlu bir frekansta titreşen birisinin yanındayken iki bedenin ortak girdiği bir rezonans vardır. İki uyumlu frekans bir araya geldiğinde oluşan bu rezonans ile iki tarafı da enerji olarak yükseltir. Bu durum hayattaki en çok ihtiyacımız olan şeylerden biridir. YÜKSELMEK. Bunu da daha derin hissedebilen birisi daha derin yaşar.