member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

Meditasyon

ThetaHealing® Advanced DNA Eğitimi Online - Sertifikalı

ThetaHealing®, bir bilinçaltı dönüşüm tekniğidir. Hayatımızı farkında olmadan bilinçaltımızın önemli bir etkisiyle yaşarız. Bilinçaltı, duygu ve düşünceleri tutar. Hayatımızı; atalarımızdan gelen, çocukken farkında olmadan kendimizi kodladığımız ve kolektiften aldığımız inançlarla sürdürürüz. Kendimizi bu inançlarla çerçeveler, bilinçaltımızın yönlendirmesiyle hareket ederiz.

ThetaHealing®, Vianna Stibal tarafından oluşturulmuş ve 150 ülkede uygulayıcılığı olan bir sistemdir. Vianna, sol bacağında bulunan bir tümör yüzünden bacağını kaybetme tehlikesi yaşadığında kendini iyileştirmek için yaptığı kişisel çalışmalar sırasında bu meditasyon tve şifa tekniğini bulmuştur. Yakın çevresi ile bu tekniği paylaştığında gerçekleşen harika dönüşümlerden sonra, daha fazla insanın şifalanması için THINK® Institute ismi altında çalışmalarını dünya ile paylaşmıştır.

Beyin dalgaları, beyinde oluşan elektriksel tepkimelerin paternleridir. Duygu ve düşüncelere dayalı davranışlar, bu elektriksel akımlarla gerçekleşir. Bilinç durumu, bu akımların frekansıyla değişir.

Başlıca beyin dalgalarımız beta, alfa, theta ve delta frekanslarıdır.

Beta dalgası; aktif hayatımızda düşünme, öğrenme, odaklanma, sorun çözme gibi beynimizin aktif olarak kullanıldığı beyin dalgasıdır. Bilinçli zihinle yapılan hareketlerde beynimiz beta frekansındadır.

Alpha dalgası; rahatladığımız, gevşediğimiz, farkındalığımızın daha yüksek olduğu bir frekanstır. Uykulu olduğumuz veya yeni uyandığımızda bu beyin dalgasında oluruz. Bilinçli zihin ile bilinçaltı arasında bir köprüdür.

Theta dalgası; bilinçli zihnin çok azaldığı, uyku ile uyanıklık arası olan frekanstır. Yaratıcılığın, sezgilerin yüksek olduğu, bilinçli zihin yerine bilinçaltının baskın olduğu zamanlardır. Burada kısıtlayıcı düşünceler yoktur.

Delta dalgası; derin uyku frekansıdır. Burada bilinçli zihin tamamen kapanmıştır.

ThetaHealing® tekniğinde, yapılan meditasyonla beynimizi theta frekansına getiririz. Burada bilinçli zihnimizin kısıtlamaları olmadan hayatımızı yöneten kök inançlar, blokajlar, atalarımızdan getirdiğimiz ve farkında olmadığımız kodlamalar kolaylıkla bulunup dönüştürülür. Beynimiz theta dalgasındayken var olan her şeyle bir olduğumuzu hissederiz.

ThetaHealing® tekniği, herhangi bir dine bağlı değildir. Tüm göksel dinler ile bağlantılıdır. Yaratıcı’ya zaten her an bağlı olduğumuzu, var olan her şeyle bağlantılı olduğumuzu hatırlatır.

ThetaHealing® ile yapılan çalışmalarda dönüşüm ve şifa çok hızlıdır. Bereket, iş, aşk, sağlık, korkular, para, ilişkiler... İhtiyaç duyulan tüm bu konular ve daha fazlası için çalışılabilinir. Belirlenen konu her ne ise; kas testi, inanç çalışması ve his yüklemeleriyle mevcut durum en iyi hale dönüştürülür. Tıbbi olarak bir doktorun yaptığının yerini tutmaz, ruhsal olarak şifalanma ve bilinçaltının dönüşümünde kullanılır.

ThetaHealing® Advanced DNA SEMİNERİ

ThetaHealing® sisteminde kazma çalışmalarında ilerlenir, daha fazla şifa yöntemleri öğrenilir.

Bu seminer 3 gün sürer. Kendiniz veya başka kişilerle nasıl çalışacağınız, seans yaparken nelere dikkat edileceği öğretilir. Seminer sonunda uluslararası geçerliliği olan THINK® sertifikası verilir.

SEMİNER KONULARI

Pişmanlık - Kızgınlık - Reddedilmenin Bırakılması

Varoluş Seviyeleri

Anne Karın Şifası

Atalarla Bağlantı

Kırılmış Ruh Şifası

Kalp Şarkısı

Boş Gezen Hafıza Kayıtları

ve daha fazlası...