member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

Meditasyon

DOĞRU İLİŞKİYİ ÇEKEBİLMEK VE İLİŞKİDE MUTLULUK - WORKSHOP

DOĞRU İLİŞKİYİ ÇEKEBİLMEK VE İLİŞKİDE MUTLULUK - WORKSHOP

11 Şubat Pazar - Saat: 10:30-17:30
Yer: Zenin Rumelihisarı
Eğitmen: Sachet Umut Kaya
Bilgi & Kayıt: 0542 359 07 00

Hepimizin bir ilişkiden beklentisi farklıdır. İlişkiyi yaşadığımız seviyede farklıdır. Bir ilişkiyi; fiziksel, duygusal, güç, sevgi, anlayış, algı ve bütünlük seviyelerinde yaşayabiliriz.

Her bir seviyenin bizdeki yoğunluğu dönemsel olarak değişebilir.

Biz nasıl bir ilişki istediğimizi biliriz ama bedenimizden yayılan enerjinin karşı taraf için de uyumlu ve çekici olup olmadığını bilemeyiz.

Bedenimizden yayılan enerjiyi daha iyi fark edebilir ve iç dünyamızı daha da güzelleştirebilirsek, güçlü bir çekim alanı olan ve daha çok fark edilen birisi oluruz.

Mevcut ilişkilerimizde de kendimizi bilmek, karşımızdakini anlamak ve algılamak, ilişkiyi benzer seviyelerde tutmak, aramızdaki frekans ve enerji uyumunu arttırır.

Bu uyumun yüksek olması fizik yasası gereği, birbirimizi enerji olarak yükselttiğimiz ve beslediğimiz bir durum oluşturur.

Bu çalışmada, ilişkiyi yaşayabileceğimiz seviyelerin detaylarını öğrenecek, beden frekansımızı ve etki alanımızı güçlendirecek etkili teknikler uygulayacağız.

Karşı tarafı daha iyi algılamak için bizi sezgisel olarak güçlendiren ve uyum frekansına sokan çalışmalar yapacağız.

Kendi sorumluluğumuzu alarak verilen günlük keyifli pratiklerle de hayatımızda daha fazlasına doğru güçlü adımlarla ilerleyeceğiz.