member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

SARKAÇ (PANDÜL) EĞİTİMİ

SARKAÇ (PANDÜL) EĞİTİMİ

Sarkaç, kendisi küçük, marifetleri büyük bir araçtır. Evrende titreşen her şeyin frekansını algılayabilen bir dedektör gibidir. Sarkaç, kullanan kişiyle bağlantılıdır. Kişinin bedenindeki hücrelerin titreşimi ve sorulan sorunun zihinde ürettiği frekans ile çalışır.

Her mekanın bir enerjisi vardır. Yaşadığımız mekanların enerjisi, kişinin hayat kalitesini etkiler. Sarkaç kullanarak bulunduğunuz mekanların enerjisini ölçebilir ve temizleyebilirsiniz.

Auramızın titreşim frekansı çakralarımıza bağlıdır. Çakralar, kişinin bedenindeki belli noktalardaki enerji merkezleridir. Bu enerji merkezlerinin kapasitesi kişinin hem fiziksel varlığı, hem duygusal ve zihinsel kapasitesi için önemlidir.

Sarkaç kullanarak kendimizin veya bir başka kişinin çakralarının yeterince çalışıp çalışmadığını ölçebilir, çakra temizliği ve enerji yüklemesi yaparak enerji merkezlerimizi dengeleyebiliriz.

Hayatımızda bazen karar vermekte zorlanırız. Bilinçli zihnimizle karar veremediğimiz zaman sarkacımızdan yardım alarak üst benliğimize danışıp rehberlik isteyebiliriz. Bazen basit bir evet ya da hayır önümüzü açar.

Sarkaç kullanan kişi anda kalarak, bilinçli zihninin etkisinden sıyrılarak, sorduğu sorulara evet-hayır, doğru-yanlış diye cevaplar alabilir. Bazen belki veya belli değil yanıtı da alınabilir. Bir süre geçtikten sonra tekrar aynı soru sorulduğunda doğru rehberlik mutlaka gelecektir.

Sarkacımıza sorucağımız sorular, sadece kendi hayal gücümüzle sınırlıdır. Hangi besinlerin bize daha yararlı olduğunu öğrenebiliriz, ikili ilişkilerdeki sorunun kaynağını bulabiliriz, bize engel olan bir duyguyu temizleyip yerine yenisini yükleyebiliriz. Sarkacınızla arkadaş olduğunuzda hayatınızdaki her konuda yardım alabilirsiniz.

Sarkaç çeşitleri , sarkacı kendimize uyumlama.

Kendi çakralarımızı kontrol etme, gereken çakralarımıza enerji yükleme.

2 kişi arasında blokaj temizleme.

İlişki uyumuna bakma.

Nerelerde kullanabileceğimize dair örneklemeler.

Sarkaç chart’ları kullanımı.

Mekan temizleme anlatımı.