member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

RUHSAL İLETİŞİM KAMPI - MEDİTASYON İNZİVASI

RUHSAL İLETİŞİM KAMPI - MEDİTASYON İNZİVASI

Bu kampımız bütünüyle, sezgilerimizi daha güçlü bir yerden kullanmak üzere tasarlandı.

Düşünmek yerine hissetmek ve algılamak, karşı tarafı çok daha derinden görebilmemizi ve onunla sessiz bir iletişime geçerek ruhsal bir bağ oluşturmamızı sağlar. 

Beklentisiz bir şekilde kurulan bu ruhsal bağlantı, yoğun bir koşulsuz sevginin yükselmesini sağlar. Koşulsuz sevgiyi en derinden hissedebilmek ve paylaşmak da hepimizin en büyük ihtiyacıdır.

Kamp süresince hem tüm grup olarak hem de ikili, üçlü ve dötlü eşleşmelerle çok özel meditasyonlar yapacağız. Birbirimize şifa verecek ve bu aktarımdaki tüm renk ve hissiyatı algılama pratikleri yapacağız. 

Telepatik iletişime geçerek birbirimizin enerji alanını daha detaylı görmeyi deneyimleyeceğiz. Hem kapsayan hem de teslim olan olacağız, birlikte yükselmenin yasalarını öğrenecek ve pratik edeceğiz.
 
Ortak bir niyet üzerinde birlikte hareket edeceğimiz, birliğin gücünü algılayacağımız meditasyonlar yapacağız. Birbirimize kanal olacak, rehberlik edecek, ortak bilinç alanı ile daha derin bir iletişime geçerek gelen bilgiyi aktarmayı öğreneceğiz.
 
Tüm bunları yapmak bizi özümüze, ruhumuza, kaynağa ve bu dünyaya geliş amacımıza yaklaştıracak. Günlük hayata vereceğimiz bu güzel küçük ara bize tam da istediğimiz şeyi ruhumuzun ihtiyacı olan derin bağlantıyı verecek.
 
Aslında bazı şeyleri kelimelere dökmek kolay değildir, sadece içine dalmak, yaşamak, keyfini çıkarmak ve şükretmek gerekir. Bu kamp sadece kendi ve bütünle derinleşmeye hazır olanlar için.
 

Uygulama, Teknik ve Meditasyonlar

Epifiz Bezini Güçlendirme Teknikleri

Serebrospinal Sıvıyı Hızlandırma

Enerji Alanını Genişletme

Güç Nefesi Teknikleri ile Yükselme

Yaratım Meditasyonları

Sessiz İletişim Teknikleri

Gözü Kapalı Algıyı Güçlendirme

Derin Empati & Enerjiyi Yönlendirme

Kalp Meditasyonu

Zen Meditasyonları

Tantrik Meditasyonlar

Diyadik Bütünleşme 

Müzikte Alt Frekansa Yoğunlaşma

Derin Dinleme ve Mana

Ateş Meditasyonları

Kapsama ve Teslim Olma Pratikleri