member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

ÖZ'DEN BÜTÜNE - FARKINDALIK KAMPI

ÖZ'DEN BÜTÜNE - FARKINDALIK KAMPI

ÖZ'DEN BÜTÜNE

"Bu hayat senin, özgürce yaşa!"

Yaşam akıp gidiyor ve biz sırtımızda atalardan getirdiklerimizle, kendi yaşanmışlıklarımızla hayata yetişmeye çalışıyoruz. Birbiri ardına günleri devirirken adeta nefes almadan yaşıyoruz. Bazen yorulmuş, kaybolmuş ve yalnız hissediyoruz. Yaşamda coşkuyla akmak yerine zorlukla yürüdüğümüz zamanlar oluyor.

Bu koşturmaya küçük bir mola verip kendimizle yeniden tanışmak, daha dingin ve güçlü olarak yaşamdan hak ettiklerimizi alarak yaşamak için bu kampı hazırladık. Kendimize hediye edeceğimiz bu kampta üç gün boyunca meditasyonlar, ritüeller ve dizim açılımlarıyla , yenilenmeyi beslenmeyi hedefliyoruz. 
Her gün iki meditasyon yaparak kendi içimize bir yolculuğa çıkıyoruz. Her birimiz eşsiziz. Her birimiz içimizde tam ve bütünüz. Zihnimizdeki sesleri susturup içimizdeki Özle tekrar bağlantı kuruyoruz. Aslında hepimiz neşeye, güce, güven ve huzura sahibiz. Sadece hazırlamamız lazım... 

Her gün yapılan aile dizimleri ile herkese birer dizim açılacak. Herkes diğerlerinin dizimlerinde temsilci olabilecek. Temsilci olduğumuz konuyla ilgili kendi hayatlarımızda da farkındalıklar, açılımlar yaşayacağız. Hayatta ilerlemek için adım atmamızı engelleyen en önemli blokajlarımızdan özgürleşip yaşamla daha barışık olacağız. 
Yaşam boyu yanınızda olan, bize eşlik eden, koruyan ve güç veren erk hayvanımızla da tanışacağız. Bundan sonra her ihtiyaç duyduğumuzda çağırabilecek, ondan destek alabileceğiz. ThetaHealing ile bilinç altımızdaki güvensizliklerden kurtulup özgüvenimize sahip çıkacağız. Hayatımızın her alanında bolluk için Hazreti Süleyman’ın bolluk ve bereket mührünü aktive ederek kullanmayı öğreneceğiz.

Birlikte geçireceğimiz bu üç günün sonunda yaşamlarımıza daha bilinçli, özgürleşmiş ve yenilenmiş olarak döneceğiz. Kolaylıkla, keyifle, sağlıkla…