member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

Kiralama

Kiralama

Türkiye'de, meditasyon pratiği yapan bireylerin sayısı hızla artıyor. Meditatif çalışmalar, günümüzün yoğun ve stresli dünyasında zihinsel ve fiziksel rahatlama sağlamak, duygusal olarak dengeye gelmek, farkındalık arttırmak ve ve daha dengeli bir hayat yaşamak için giderek daha popüler hale geliyor.

Meditasyon merkezi kiralamak, meditasyonla ilgilenen bireylerin sessizlik ve huzur içinde pratik yapabilecekleri bir mekan sağlar. Zenin Meditasyon Merkezi, şehrin içinde olması ve kolay ulaşımı, yeşillikler içinde bahçesi, boğaz ve köprü manzarası. Ahşap dokulu, büyük ve ferah meditasyon alanı, muhteşem terası ile fark yaratıyor.

Yüksek kaliteli ses sistemi, head set, mikrofon, mixer, ortam mikrofonu gibi teknik alttyapısı, yoga matları, meditasyon sandalyeleri, nefes minderleri gibi ekipmanları ile ihtiyacınız olan konforu size sunuyor ayrıca ev sıcaklığındaki bir ortamda, size özel hazırlanan ikramlarla yüksek memnuniyet yaratmanız için tüm olanaklara da sahip.

Zenin, şehir dışından gelen misafirleriniz için 10 kişiye kadar konaklama imkanı da sunuyor. Kahvaltı ve tüm yemek tercihleriniz için de en geniş seçeneklerle katılımcıların yüksek memnuniyeti hedefleniyor.

Zenin Meditasyon 8 yıldır her hafta sonu kendi eğitmenleri ile çok farklı konseptlerde yaptığı meditatif çalışmalar ile 10.000’i aşkın kişiyi ağırladı ve kendi alanında çok yüksek bir popülariteye sahip.

Siz de gerçekten sahip olduğunuz farkındalığı paylaşmak ve sizde olan güzelliği büyütmek amacında iseniz sizinle bu mekanı paylaşmaya hazırız. Değerli olan her zaman değer katar.

Kiralama şartlarını öğrenmek için 0532 358 07 00 numaramızdan bilgi alabilirsiniz.