member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

İş Birlikleri

İş Birlikleri

Zenin markası olarak danışanlarımıza dönüştürücü deneyimler sunar ve kendilerini gerçekleştirme konusunda onlara yol gösteririz. Olağanüstü deneyimleri gerçekliğe kavuşturan bir markayız. Hayal gücünüzün ötesindeki boyutları keşfetmeye olanak sağlamaktayız. Bu yaklaşımımız doğrultusunda bakış açımızla örtüşen markalarla her yıl çeşitli iş birlikleri yapmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Bilimsel ve güvenilir içeriklerimizle her gün danışanlarımızı güvendiğimiz markalarla buluşturmaya devam ediyoruz. Her ay 1 milyon üzeri Instagram erişimi ve 200.000 web sitesi hareketliliğimizle her geçen gün birlikte büyüyüp, daha geniş kitlelere ilham oluyoruz.

Zenin markası olarak oluşturduğumuz güçlü güven ve aidiyet duygusunu, marka iş birlikleri ile karşılıklı büyütmek, en önemli vizyonlarımızdan birisi.

Aynı amaç için bir araya gelmiş insanlar Zenin’de çok güçlü bir güven ortamı yakalıyor ve özel dostluklar kuruyor. Yaptığımız içerikler her düzey kurumsal çalışanları ve serbest meslek sahipleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Hayatı sorgulayan, kendi içsel yolculuğunda ilerlemek isteyen, sağlığını özen gösterip, belirli rutinleri olan herkese kendi özleriyle buluşacakları ve yaşamı daha derinden hissedip sosyal yaşamlarında daha derin bağlar kurabilecekleri deneyimler sunuyoruz.

İş Birliği Yaptığımız Markalar: