member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

DİŞİL ENERJİYİ YÜKSELTMEK VE DENGELEMEK - WORKSHOP

DİŞİL ENERJİYİ YÜKSELTMEK VE DENGELEMEK - WORKSHOP

Kadın, kelime olarak bir cinsiyeti ifade eder. Bedenimizdeki organlara bağlı olarak cinsiyet belirlenir. Hayattaki rollerimizi bu cinsiyete bağlı olarak yaşarız. Peki, her kadın aynı mıdır? Bazı kadınlar vardır, girdiği her ortamda hiçbir şey yapmadan bakışları üzerine çeker. Bazı kadınlar vardır, yoktan var etmeyi bilirler, bereketlidirler. Bazı kadınlar vardır, çok güzel olmalarına rağmen aradıkları sevgiyi bulamazlar. Bazı kadınlar vardır, becerikli olmalarına rağmen takdir görmezler…

Kadın, sadece cinsiyet belirten bir kelime değildir. Kadın olmak, içindeki dişi güçle hayatında güzellikler yaratmaktır. Kadınlığını benimsemek, içindeki dişiyi hayatına getirmek, dişi gücün enerjisiyle yaşamaktır.

Hepimiz hayatımızda bir çok şey yaşarız. Yaşadıklarımızdan kendimize göre tecrübeler edinir, bazı inançlar geliştiririz. Hayat her zaman güle oynaya yaşanmaz. Yaşadığımız üzüntüler, haksızlıklar, kayıplar, içimizdeki dişi gücü etkiler. Kendimizden, özümüzden, dişi yanımızdan uzaklaştırır bizi. Dişil enerjimizi azaltır, dişi yönümüzle olan bağlantımıza zarar verir.

Bu çalışmada dişi yanımızla yeniden bağ kurmayı, dişi gücümüzü uyandırmayı, kadın olarak sahip olduğumuz gücün potansiyeliyle hayatımıza devam etmeyi hedefliyoruz. İlk olarak dişi enerji nedir, eril enerji nedir öğreniyoruz. Eril ve dişil enerjiyi etkileyen faktörlerden bahsedip dişi enerjimizi nasıl arttırırız, hayatımızda dişil yanımızla nasıl daha çok bağlantıda kalırızla ilgili konulardan bahsediyoruz.

Thetha healing tekniği ile hayatımızdaki dişi enerjimizi engelleyen blokajlarımıza bakıyoruz. Aynı coğrafyada aynı geleneklekler ve genel düşünce kalıplarıyla biçimlenen genel blokajlarımız neler, kas testiyle bakıyoruz. Bu blokajları oluşturan kök inançlarımızı bulup temizleyerek doğru inaçları kodluyoruz.

Rahim meditasyonuyla dişiliğimizi kucaklıyoruz.  Annelerimiz, bizlere kadın olarak rol modeldir. Annemizle olan ilişkilerimiz hem kadınlığımızı, hem bereketimizi belirler.  Anneyle barışma meditasyonuyla annelerimizle yeniden içsel bağ kuruyoruz.  Sağ sol beynimizi dengeleyen nefes tekniğini öğreniyoruz.  Kök ve sakral çakralarımızı açmak, üzerimizden negatif enerjileri atmak için şifalı ses meditasyonu yapıyoruz. Tüm çakralarımızı olması gereken açıklığa getirmek için dans meditasyonuyla kendimizi kutsayarak günümüzü tamamlıyoruz.

Bu çalışmayla, gelin eşsizliğimizi hatırlayalım. İçimizdeki dişi gücü uyandırıp kutlayalım. Yaşam koşumuzda 1 gün için durup, kendimize bir hediye verelim. Ne kadar özel olduğumuzu unutmamacasına hatırlayalım ve bu hediye yaşamımız boyunca yanımızda olsun…

Gün boyunca kız kıza bir gün geçirelim; dansla, meditasyonla, sohbet ve eğlenceli çalışmalarla enerjimizi yükseltelim. Ve hayat bizi yorduğunda, kendimize verdiğimiz bu hediyeyi hatırlayıp tekrar kendimize dönelim, yüzümüzde bir gülümseme ve “ben harikayım!” hatırlamasıyla…

Bu çalışmada dişi yanımızla yeniden daha derin bir bağ kurmayı, dişi gücümüzü uyandırmayı, kadın olarak sahip olduğumuz gücün potansiyeliyle hayatımıza devam etmeyi hedefliyoruz.

Konular:

Dişil yanımızla daha derin bir bağ kurmak.

Dişil enerjiyi engelleyen blokajlar.

Eril ve dişil enerjiyi dengelemek.

Anne ile ilişki.

Enerji merkezleri ve çakralar.
 

Uygulamalar:

Rahim Meditasyonu

Theta Healing ile Kök İnanç Temizleme

Kas Testi

Şifalı Ses Meditasyonu

Çakra Dengeleme ve Çakra Dans