member
Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum

Menü

ATALARIN YÜKÜNDEN ÖZGÜRLEŞME (THETAHEALING)

ATALARIN YÜKÜNDEN ÖZGÜRLEŞME (THETAHEALING)

Bağlı bulunduğumuz aile de onların mutlaka artılarını ve eksilerini alıyoruz. Sadece anne ve babamız değil tüm atalarımızdan gelen öğrenilmişlikler, verilmiş sözler, tutulmamış sözler, tutulmamış yaslar onların bu hayatta yaptıkları olumlu ya da olumsuz her şeyin etkisini biz üstümüzde taşıyoruz. Bizler bilinçaltımızda ki inanışlarla ve DNA’ mız da epigenetik ile bize atalarımızdan miras kalmış olan inanışlarla borç, anlaşma, sözleşme, yemin, vaatler, edinmemiş tutulmamış yeminlerin karmasıyla hayatımızı yaşıyoruz ve bütün bunlar bizim hayatımızı zorlaştırabiliyor. Anlamsız döngülerin içinde devamlı dönüp durabiliyoruz fakat theta seviyesindeyken biz DNA’ mız da ki morfolojik alandaki kodları değiştirerek epigenetiğimizi temizleyebiliriz ve bizden sonraki nesillere de bunun eksi negatif duyguların yüklerinden arınmış bir gelecekle hayata merhaba demelerini sağlayabiliyoruz.


Dna’mızda hayatımıza epigenetikle getirmiş olduğumuz, bizi yaşamda geride tutan ve anlamsız döngüler yaşamamıza sebep olan inanışlar, yeminler ve öğrenilmişliklerden özgürleşmemiz mümkün.

ThetaHealing ile theta seviyesindeyken atalarımızdan özgürleşebiliyor, atalarımıza teşekkür edebiliyor, onları onurlandırabiliyor ve onların yüklerinden kurtulabiliyoruz burada grup çalışması olarak öğrenilmiş sözlerden, yeminlerden kurtulmak adına çalışma yapıyoruz.